Замовити дзвінок

Заповніть форму і ми Вам передзвоним!

В форматі 123-123-1234
с до
Закрити

Акробати / шнурівки

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Гусінь акробат LA-7
Іграшка з дерев’яними фігурками різної форми, закріплених між собою міцною резинкою. Резинка міцна на розтягування, тому гусениця може виконувати різні "трюки", достатньо покрутити будь-яку частину тіла в один бік, як вона вмить повертається на своє місце. Гусениця акробат виготовлена з т..
187 грн.
Корівка акробат LA-4
Іграшка з дерев’яними фігурками різної форми, закріплених між собою міцною резинкою. Резинка міцна на розтягування, тому корівка може виконувати різні "трюки", достатньо покрутити будь-яку частину тіла в один бік, як вона вмить повертається на своє місце. Корівка акробат виготовлена з тве..
184 грн.
Крокодил акробат LA-2
Іграшка з дерев’яними фігурками різної форми, закріплених між собою міцною резинкою. Резинка міцна на розтягування, тому крокодил може виконувати різні "трюки", достатньо покрутити будь-яку частину тіла в один бік, як вона вмить повертається на своє місце. Крокодил акробат виготовлений з ..
214 грн.
Ослик акробат LA-5
Іграшка з дерев’яними фігурками різної форми, закріплених між собою міцною резинкою. Резинка міцна на розтягування, тому ослик може виконувати різні "трюки", достатньо покрутити будь-яку частину тіла в один бік, як вона вмить повертається на своє місце. Ослик акробат виготовлений з твердо..
136 грн.
Шнурівка "Пірат" VT-90
Набір включає 12 дерев'яних фігурок з двостороннім малюнком і шнур c дерев'яним стрижнем. Нанизуючи фігурки на шнур в довільному порядку дитина розвиває дрібну моторику рук і координацію рук і очей. Вага в упаковці - 0,41кг. Розмір товару в упаковці: 20,5*19*4,5см. ..
290 грн.
Шнурівка автотранспорт VT-6
Набір включає 12 дерев'яних фігурок з двостороннім малюнком і шнур c дерев'яним стрижнем. Така гра розвиває: фантазію, інтелектуальний розвиток, дрібну моторику та власне мислення. Вага в упаковці - 0,5кг. Розмір товару в упаковці: 5*19*21см. ..
290 грн.