Замовити дзвінок

Заповніть форму і ми Вам передзвоним!

В форматі 123-123-1234
с до
Закрити

Транспорт

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мотоцикл girl-чоппер LМ-1
Сучасна українська дерев’яна еко іграшка. Деталі мотоцикла-чопера виготовлені з твердих порід дерева та кріпляться на магнітах, їх можна використовувати безліч разів, тому конструктор швидко не набридає. У комплекті 58 деталей, які забарвлені якісними натуральними німецькими фарбами. ..
440 грн.
Набір для Залізниці-Будівельники VT-50
Набір додаткових аксесуарів до Залізниці для створення нових сюжетів в улюбленій грі. Набір включає фігурку робітника, бульдозер, самоскид та дорожні знаки. Розмір товару в упаковці: 34*8*4см. ..
148 грн.
Набір для Залізниці-Поїзд ферма VT-51
Набір додаткових аксесуарів до Залізниці для створення нових сюжетів в улюбленій грі. Набір включає вантажний потяг з вагонами та фігурку корови. Розмір товару в упаковці: 34*8*4см. ..
148 грн.
Набір для Залізниці-Ферма VT-49
Набір додаткових аксесуарів до Залізниці для створення нових сюжетів в улюбленій грі. Набір включає ферму, фігурки тварин, трактор, фігурку фермера та дерево. Розмір товару в упаковці: 34*8*4см. ..
148 грн.
Самоскид VT-82
Дерев'яна іграшка з екологічно чистого матеріалу розважить Вашого малюка і допоможе розвинути уяву під час гри. Іграшка виготовлена ​​з натурального матеріалу, невеликий розмір буде зручний для гри дитині. Вага в упаковці - 0,29кг. Розмір товару в упаковці: 13*9*7см. ..
183 грн.