Замовити дзвінок

Заповніть форму і ми Вам передзвоним!

В форматі 123-123-1234
с до
Закрити

Настільні ігри/ігрові набори

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Іграшка "Кавоварка" VT-86
За допомогою цієї чудової кави-машини можна пригостити всю сім'ю ароматним напоєм. У комплект входить кава-машина, чашка і брикетик кави. Рукоятка регулювання режимів повертається з характерним звуком, натиснувши на кнопку зверху отримуємо "чашку кави". Вага в упаковці - 0,8кг. Ро..
326 грн.
Іграшка "Кухонний міксер" VT-87
Який же кухар може обійтися без міксера? Рукоятка режимів роботи обертається з характерним звуком, обертанням ручки у верхній частині обертається вінчик міксера. Верхня частина міксера піднімається і опускається для того, щоб легко поставити і вийняти ємність з інгредієнтами. Вага в у..
339 грн.
Іграшка "Тостер" VT-85
Цей тостер стане відмінним доповненням в арсеналі маленького кухаря. Кладемо скибочку хліба в тостер, опускаємо рукоятку і ..Оп! Готовий тост вискочив з тостера. Рукоятка на лицьовій стороні тостера обертається з характерним звуком, додаючи реалістичності. Вага в упаковці - 0,8кг. ..
300 грн.
Балансуючий Слоник VT-48
Ця гра знайомить дітей з таким поняттям як рівновага. У комплект входить коливающа база у вигляді слоника, 36 дерев'яних циліндрів трьох розмірів і гральний кубик з точками різного кольору. Після кожного кидка кубика потрібно підібрати циліндр відповідного кольору і розмістити його на баз..
250 грн.
Бамболе
Кругла дошка стоїть на підставці так, що нахиляється при найменшому натиску, а на неї ще треба ставити фігурки, і на чиєму ході конструкція падає - той і програв. Комплектація: 20 фігурок; підставка; кругле ігрове поле; інструкція. Упакована у фірмову картонну коробку. ..
210 грн.
Вчимося рахувати VT-16
Ця навчальна іграшка дозволяє вивчати основи арифметики за допомогою веселої гри. Малюк може просто рахувати намистинки а також перейти до освоєння найпростіших арифметичних операцій - додавання і віднімання. Гра розвиває увагу, інтелектуальний розвиток, математичні поняття, дрібну мотори..
320 грн.
Гра Кинь кільце VT-35
Набір включає 2 дерев'яні планки основи, 5 кілочків з кумедними тваринами і 5 різнокольорових кілець. Розмір товару в упаковці: 28*28*10,5см. ..
326 грн. 303 грн.
Гра По полю-по морю VT-40
Це весела гра для всієї родини, в яку можуть одночасно грати від 2 до 4 осіб. За допомогою мотузок з обох сторін дошки потрібно провести підводний човен або машинку від старту до фінішу. Два різних сюжети - підводний світ і пересування по місту - додадуть різноманітність в гру, яка сприяє..
474 грн. 441 грн.
Дженга
Виготовлена ​​з ясена на 54 бруска. Розмір бруска: 76*25*15мм. Розміри зібраної вежі: 272*76*76мм. Найвища якість, зроблено в Україні. ..
245 грн.
Касовий апарат VT-87
З цим касовим апаратом Ваш малюк сьогодні трудиться в супермаркеті, а завтра в книжковому магазині або в кафе. Набір включає сканер, кредитну карту, 40 монет і рулон касової стрічки. Вага в упаковці - 0,7кг. Розмір товару в упаковці: 22*22*11см. ..
400 грн.
Магнітні букви і цифри VT-32
Барвисті дерев'яні магнітні букви (англійський алфавіт) і цифри перетворять навчання в веселу гру. Комплект поставляється в зручній картонній коробці з магнітним замком для зберігання. Розмір товару в упаковці: 20,5*19*4,5см. ..
309 грн.
Магнітний календар VT-2
Це набір з 75 дерев'яних деталей на магнітах, для знайомства дитини з такими поняттями як час, день тижня, дата, місяць, рік, пори року і погода. Тут малюк зможе робити певні помітки або відзначати свої спостереження, використовуючи картки. Календар складається з яскраво оформленої магніт..
595 грн.
Набір інструментів VT-43
Кожен малюк мріє мати такий же крутий ящик з інструментами як у тата. Завдяки цьому набору у маленького помічника під рукою є все, що може знадобитися в господарстві. Дерев'яний чемодан має замки і зручну ручку для перенесення. Розмір товару в упаковці: 29*21*5,5см. ..
577 грн.
Набір магнітних фігурок Динозаври VT-53
У комплект входять 20 барвистих магнітних фігурок для розміщення на магнітній дошці і кольорова коробка для зберігання. Розмір товару в упаковці: 20,5*19*4,5см. ..
213 грн.
Набір магнітних фігурок Тварини VT-54
У комплект входять 20 барвистих магнітних фігурок для розміщення на магнітній дошці і кольорова коробка для зберігання. Розмір товару в упаковці: 20,5*19*4,5см. ..
233 грн.