Замовити дзвінок

Заповніть форму і ми Вам передзвоним!

В форматі 123-123-1234
с до
Закрити

Каталки

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Каталка Коник VT-45
Ця барвиста дерев'яна каталка у вигляді коника з шестернями стане постійним компаньйоном Вашого малюка як вдома так і під час прогулянок. При русі різнокольорові шестерні малюнками обертаються. Розмір товару в упаковці: 19,8*17,2*4,5см. ..
257 грн.
Каталка Пінгвін VT-12
Кумедний пінгвін при русі махає лапами, закликаючи малюка рухатися вперед далі і далі. Іграшка-каталка виготовлена з екологічно чистого дерева, має зручну ручку з кулькою на кінці. Вага в упаковці - 0,6кг. Розмір товару в упаковці: 9*50*18см. ..
161 грн.
Каталка Песик VT-46
Ця барвиста дерев'яна каталка у вигляді песика з шестернями стане постійним компаньйоном Вашого малюка як вдома так і під час прогулянок. При русі різнокольорові шестерні малюнками обертаються. Розмір товару в упаковці: 19,8*17,2*4,5см. ..
261 грн.
Машинка-каталка LK-5
Красива оригінальна каталочка "Машинка" стане улюбленою іграшкою малюка, адже каталочку можна тягнути мотузочкою за собою чи просто тримати ручкою за машинку. Каталка виготовлена з міцного карпатського бука та явора. Має великі масивні колеса, тому міцно стоїть на землі і не перевертаєтьс..
178 грн.
Песик-каталка LK-1
Красива оригінальна каталочка "Песик" стане улюбленою іграшкою малюка, адже каталочку можна тягнути мотузочкою за собою чи просто тримати ручкою за песика. Каталка виготовлена з міцного карпатського бука та явора. Має великі масивні колеса, тому міцно стоїть на землі і не перевертається. ..
169 грн.