Замовити дзвінок

Заповніть форму і ми Вам передзвоним!

В форматі 123-123-1234
с до
Закрити

Політика безпеки

1. Правові основи діяльності магазину

Інтернет-магазин Nevgamovni.com здійснює свою діяльність згідно чинного законодавства України: Закону України "Про захист прав споживачів", Свідоцтва про реєстрацію фізичної особи-підприємця, Свідоцтва про сплату єдиного податку та інших нормативних актів, що регулюють дистанційну торгівлю.

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" магазин гарантує, що всі виставлені для продажу товари не мають шкідливого впливу на здоров'я людини і є сертифікованими. Інтернет-магазин гарантує якість і відповідність заявленим характеристикам представлених товарів.

2.  Повернення й обмін товарів 

Згідно Закону України "Про Захист прав споживача" Покупець має право повернути товар протягом 14 днів від дня його одержання, якщо його споживчі властивості не відповідають тій інформації, яку він одержав у нашому магазині або були заявлені виробником. При цьому обов'язкова умова - повне збереження товарного виду, експлуатаційних якостей й пакування.

Магазин за свій рахунок замінить некоректно сформовані замовлення (за умови повного повернення замовлення, або помилкової позиції) і повністю компенсує покупцеві вартість послуг (поштових витрат) по поверненню замовлення/товару.

Товар належної якості Покупець може повернути на протязі 7 днів з моменту отримання. При цьому обов'язкова умова - повне збереження товарного виду, експлуатаційних якостей й пакування. У цьому випадку магазин залишає за собою право виставити клієнтові рахунок на покриття відповідних адміністративних або інших накладних витрат.

Щоб уникнути подібних ситуацій уточняйте все завчасно!!!

Виробник залишає за собою право змінювати склад, колірну гаму, комплектацію, технічні характеристики і т.д. без попереднього повідомлення. Тому всі характеристики і решта моментів уточняйте у менеджера. Якщо у Вас виникли питання або побажання, Ви можете задати їх  електронним листом на адресу nevgamovni2017@gmail.com або подзвонити по телефону: +38 050 755 33 43 та +38 067 855 33 43.