Замовити дзвінок

Заповніть форму і ми Вам передзвоним!

В форматі 123-123-1234
с до
Закрити

Крутиголов

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Абалон
Настільна гра на логіку і стратегію для двох. Шашки можна рухати по одній, по дві або по три, горизонтальними або вертикальними рядами. Ряд може виштовхнути з дошки або зрушити на клітку назад шашки суперника. Виштовхування можливо тільки при чисельній перевазі - два виштовхують одного, а три - д..
210 грн.
Бамболе
Кругла дошка стоїть на підставці так, що нахиляється при найменшому натиску, а на неї ще треба ставити фігурки, і на чиєму ході конструкція падає - той і програв. Комплектація: 20 фігурок; підставка; кругле ігрове поле; інструкція. Упакована у фірмову картонну коробку. ..
210 грн.
Дженга
Виготовлена ​​з ясена на 54 бруска. Розмір бруска: 76*25*15мм. Розміри зібраної вежі: 272*76*76мм. Найвища якість, зроблено в Україні. ..
245 грн.
Спінер Квадро
Оригінальний чотирьохлопатевий спінер, виконаний з дерева. Легкий і зручно поміщається в руці. Обертання квадро стійке, і форма створює цікавий ефект. Спінер розслабляє і його обертання концентрує увагу. Вид підшипника - металевий; обважнювачі - металеві. Розмір спінера в діам..
105 грн.
Суракарта
Стратегічна настільна гра, екзотичний варіант шашок. Мета гри - збити всі шашки суперника. Існують два типи ходів - звичайне переміщення каменю на сусідню вільну точку (по вертикалі, горизонталі або діагоналі, причому як вперед, так і назад), і особливий хід, збиваючий. Для збивання камен..
189 грн.