Замовити дзвінок

Заповніть форму і ми Вам передзвоним!

В форматі 123-123-1234
с до
Закрити

Viga Toys

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Іграшка "Кавоварка" VT-86
За допомогою цієї чудової кави-машини можна пригостити всю сім'ю ароматним напоєм. У комплект входить кава-машина, чашка і брикетик кави. Рукоятка регулювання режимів повертається з характерним звуком, натиснувши на кнопку зверху отримуємо "чашку кави". Вага в упаковці - 0,8кг. Ро..
326 грн.
Іграшка "Кухонний міксер" VT-87
Який же кухар може обійтися без міксера? Рукоятка режимів роботи обертається з характерним звуком, обертанням ручки у верхній частині обертається вінчик міксера. Верхня частина міксера піднімається і опускається для того, щоб легко поставити і вийняти ємність з інгредієнтами. Вага в у..
339 грн.
Іграшка "Тостер" VT-85
Цей тостер стане відмінним доповненням в арсеналі маленького кухаря. Кладемо скибочку хліба в тостер, опускаємо рукоятку і ..Оп! Готовий тост вискочив з тостера. Рукоятка на лицьовій стороні тостера обертається з характерним звуком, додаючи реалістичності. Вага в упаковці - 0,8кг. ..
300 грн.
Ігровий набір Гараж VT-18
Це дерев'яний двохярусний гараж з трьома машинками, який має заправну станцію, ліфт, автомийку та вертолітний майданчик з вертольотом. Іграшка сприяє розвитку уяви і координації рухів. Вага в упаковці - 1,6кг. Розмір товару в упаковці: 15*24*31см. ..
731 грн.
Балансуючий Слоник VT-48
Ця гра знайомить дітей з таким поняттям як рівновага. У комплект входить коливающа база у вигляді слоника, 36 дерев'яних циліндрів трьох розмірів і гральний кубик з точками різного кольору. Після кожного кидка кубика потрібно підібрати циліндр відповідного кольору і розмістити його на баз..
250 грн.
Брязкальце "Циліндр" Блакитне VT-79
Класичне дерев'яне брязкальце з металевим дзвіночком всередині. Відмінно підходить для того, щоб тримати маленькими ручками або котити, вдосконалюючи навички повзання або ходьби. Вага в упаковці - 0,2кг. Розмір товару в упаковці: 7,8*7,8*8,7см. ..
95 грн.
Будівельна машина VT-80
Дерев'яна іграшка з екологічно чистого матеріалу розважить Вашого малюка і допоможе розвинути уяву під час гри. Іграшка виготовлена ​​з натурального матеріалу, невеликий розмір буде зручний для гри дитині. Вага в упаковці - 0,27кг. Розмір товару в упаковці: 13*9*7см. ..
183 грн.
Бульдозер VT-81
Дерев'яна іграшка з екологічно чистого матеріалу розважить Вашого малюка і допоможе розвинути уяву під час гри. Іграшка виготовлена ​​з натурального матеріалу, невеликий розмір буде зручний для гри дитині. Вага в упаковці - 0,25кг. Розмір товару в упаковці: 13*9*7см. ..
183 грн.
Вчимося рахувати VT-16
Ця навчальна іграшка дозволяє вивчати основи арифметики за допомогою веселої гри. Малюк може просто рахувати намистинки а також перейти до освоєння найпростіших арифметичних операцій - додавання і віднімання. Гра розвиває увагу, інтелектуальний розвиток, математичні поняття, дрібну мотори..
320 грн.
Гра Кинь кільце VT-35
Набір включає 2 дерев'яні планки основи, 5 кілочків з кумедними тваринами і 5 різнокольорових кілець. Розмір товару в упаковці: 28*28*10,5см. ..
326 грн. 303 грн.
Гра По полю-по морю VT-40
Це весела гра для всієї родини, в яку можуть одночасно грати від 2 до 4 осіб. За допомогою мотузок з обох сторін дошки потрібно провести підводний човен або машинку від старту до фінішу. Два різних сюжети - підводний світ і пересування по місту - додадуть різноманітність в гру, яка сприяє..
474 грн. 441 грн.
Касовий апарат VT-87
З цим касовим апаратом Ваш малюк сьогодні трудиться в супермаркеті, а завтра в книжковому магазині або в кафе. Набір включає сканер, кредитну карту, 40 монет і рулон касової стрічки. Вага в упаковці - 0,7кг. Розмір товару в упаковці: 22*22*11см. ..
400 грн.
Каталка Коник VT-45
Ця барвиста дерев'яна каталка у вигляді коника з шестернями стане постійним компаньйоном Вашого малюка як вдома так і під час прогулянок. При русі різнокольорові шестерні малюнками обертаються. Розмір товару в упаковці: 19,8*17,2*4,5см. ..
257 грн.
Каталка Пінгвін VT-12
Кумедний пінгвін при русі махає лапами, закликаючи малюка рухатися вперед далі і далі. Іграшка-каталка виготовлена з екологічно чистого дерева, має зручну ручку з кулькою на кінці. Вага в упаковці - 0,6кг. Розмір товару в упаковці: 9*50*18см. ..
161 грн.
Каталка Песик VT-46
Ця барвиста дерев'яна каталка у вигляді песика з шестернями стане постійним компаньйоном Вашого малюка як вдома так і під час прогулянок. При русі різнокольорові шестерні малюнками обертаються. Розмір товару в упаковці: 19,8*17,2*4,5см. ..
261 грн.