Замовити дзвінок

Заповніть форму і ми Вам передзвоним!

В форматі 123-123-1234
с до
Закрити

Viga Toys

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Іграшка "Кавоварка" VT-86
За допомогою цієї чудової кави-машини можна пригостити всю сім'ю ароматним напоєм. У комплект входить кава-машина, чашка і брикетик кави. Рукоятка регулювання режимів повертається з характерним звуком, натиснувши на кнопку зверху отримуємо "чашку кави". Вага в упаковці - 0,8кг. Ро..
326 грн.
Іграшка "Кухонний міксер" VT-87
Який же кухар може обійтися без міксера? Рукоятка режимів роботи обертається з характерним звуком, обертанням ручки у верхній частині обертається вінчик міксера. Верхня частина міксера піднімається і опускається для того, щоб легко поставити і вийняти ємність з інгредієнтами. Вага в у..
339 грн.
Ігровий набір Гараж VT-18
Це дерев'яний двохярусний гараж з трьома машинками, який має заправну станцію, ліфт, автомийку та вертолітний майданчик з вертольотом. Іграшка сприяє розвитку уяви і координації рухів. Вага в упаковці - 1,6кг. Розмір товару в упаковці: 15*24*31см. ..
731 грн.
Балансуючий Слоник VT-48
Ця гра знайомить дітей з таким поняттям як рівновага. У комплект входить коливающа база у вигляді слоника, 36 дерев'яних циліндрів трьох розмірів і гральний кубик з точками різного кольору. Після кожного кидка кубика потрібно підібрати циліндр відповідного кольору і розмістити його на баз..
250 грн.
Брязкальце "Циліндр" Блакитне VT-79
Класичне дерев'яне брязкальце з металевим дзвіночком всередині. Відмінно підходить для того, щоб тримати маленькими ручками або котити, вдосконалюючи навички повзання або ходьби. Вага в упаковці - 0,2кг. Розмір товару в упаковці: 7,8*7,8*8,7см. ..
95 грн.
Будівельна машина VT-80
Дерев'яна іграшка з екологічно чистого матеріалу розважить Вашого малюка і допоможе розвинути уяву під час гри. Іграшка виготовлена ​​з натурального матеріалу, невеликий розмір буде зручний для гри дитині. Вага в упаковці - 0,27кг. Розмір товару в упаковці: 13*9*7см. ..
183 грн.
Бульдозер VT-81
Дерев'яна іграшка з екологічно чистого матеріалу розважить Вашого малюка і допоможе розвинути уяву під час гри. Іграшка виготовлена ​​з натурального матеріалу, невеликий розмір буде зручний для гри дитині. Вага в упаковці - 0,25кг. Розмір товару в упаковці: 13*9*7см. ..
183 грн.
Вчимося рахувати VT-16
Ця навчальна іграшка дозволяє вивчати основи арифметики за допомогою веселої гри. Малюк може просто рахувати намистинки а також перейти до освоєння найпростіших арифметичних операцій - додавання і віднімання. Гра розвиває увагу, інтелектуальний розвиток, математичні поняття, дрібну мотори..
320 грн.
Гра Кинь кільце VT-35
Набір включає 2 дерев'яні планки основи, 5 кілочків з кумедними тваринами і 5 різнокольорових кілець. Розмір товару в упаковці: 28*28*10,5см. ..
326 грн. 303 грн.
Касовий апарат VT-87
З цим касовим апаратом Ваш малюк сьогодні трудиться в супермаркеті, а завтра в книжковому магазині або в кафе. Набір включає сканер, кредитну карту, 40 монет і рулон касової стрічки. Вага в упаковці - 0,7кг. Розмір товару в упаковці: 22*22*11см. ..
400 грн.
Каталка Песик VT-46
Ця барвиста дерев'яна каталка у вигляді песика з шестернями стане постійним компаньйоном Вашого малюка як вдома так і під час прогулянок. При русі різнокольорові шестерні малюнками обертаються. Розмір товару в упаковці: 19,8*17,2*4,5см. ..
261 грн.
Конструктор VT-44
Набір містить 68 дерев'яних деталей, з яких можна зібрати різноманітні моделі, наприклад вертоліт, гоночну машину або керуючись фантазією маленького винахідника. Конструктор сприяє розвитку уяви дитини, моторики рук і координації рухів, а також знайомить з різними геометричними формами і коль..
448 грн.
Конструктор Зоопарк VT-47
Класичні будівельні блоки з високоякісної деревини мають яскраву розмальовку і надають безмежні можливості для реалізації архітектурних задумів Вашої дитини. Конструктор сприяє розвитку уяви дитини та моторики рук. Набір містить інструкцію з зразками. Складається з 50 деталей. Роз..
300 грн.
Конструктор Поїзд VT-24
Ця іграшка-конструктор містить різнокольорові дерев'яні блоки з яскравим принтом, з яких можна зібрати поїзд з двома вагончиками. Комбінуючи блоки на свій розсуд маленький інженер буде кожен раз створювати нову іграшку. Конструктор сприяє розвитку уяви, моторики рук, координації рухів, а ..
474 грн.
Конструктор Поїзд VT-73
У набір входять 14 різнокольорових дерев'яних блоків, з яких можна збирати поїзд з вагончиками. Зручний розмір деталей для маленьких рук дитини. Конструктор виготовлений з екологічно чистого дерева. Вага в упаковці - 0,87кг. Розмір товару в упаковці: 32*9*7см. ..
400 грн.