Замовити дзвінок

Заповніть форму і ми Вам передзвоним!

В форматі 123-123-1234
с до
Закрити

Cubika

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Будинок LВ-1
Дерев’яний еко конструктор "Будинок" складається з 35 дерев`яних деталей різних форм. Іграшка зроблена з екологічно чистого дерева: явір та частково бук, забарвлена фарбами на водній основі. Прекрасний конструктор який зацікавить будь-яку дитину, адже з цього конструктора можна виготовити..
440 грн.
Гусінь акробат LA-7
Іграшка з дерев’яними фігурками різної форми, закріплених між собою міцною резинкою. Резинка міцна на розтягування, тому гусениця може виконувати різні "трюки", достатньо покрутити будь-яку частину тіла в один бік, як вона вмить повертається на своє місце. Гусениця акробат виготовлена з т..
187 грн.
Замок LZ-1
Дерев’яний еко конструктор "Замок" складається з 28 деталей різних форм та кольорів. Іграшка зроблена з екологічно чистого дерева: явір та частково бук, забарвлена фарбами на водній основі. Конструктор який зацікавить будь-яку дитину, адже з цього конструктора можна виготовити гараж для г..
418 грн.
Конструктор казкове місто LKM-1
Чудовий дерев’яний еко конструктор українського виробництва. З якого можна скласти безліч різних будиночків, головне фантазувати. Це легко виходить коли дерев’яний конструктор має красиві малюночки вікон та дверей. Дерев’яний конструктор виготовлений з твердих порід карпатського явора та ..
198 грн.
Конструктор казкове місто LKM-2
Чудовий дерев’яний еко конструктор українського виробництва. З якого можна скласти безліч різних будиночків, головне фантазувати. Це легко виходить коли дерев’яний конструктор має красиві малюночки вікон та дверей. Дерев’яний конструктор виготовлений з твердих порід карпатського явора та ..
194 грн.
Корівка акробат LA-4
Іграшка з дерев’яними фігурками різної форми, закріплених між собою міцною резинкою. Резинка міцна на розтягування, тому корівка може виконувати різні "трюки", достатньо покрутити будь-яку частину тіла в один бік, як вона вмить повертається на своє місце. Корівка акробат виготовлена з тве..
184 грн.
Корабель LK-1
Дерев'яний еко коструктор "Кораблик" складається з 19 деталей. Іграшка зроблена з екологічно чистого дерева: явір та частково бук, забарвлена фарбами на водній основі. Набір деталей дозволить виготовити гарний кораблик з яким Ваш малюк порине у чудову подорож по морю. В процесі гри ди..
248 грн.
Крокодил акробат LA-2
Іграшка з дерев’яними фігурками різної форми, закріплених між собою міцною резинкою. Резинка міцна на розтягування, тому крокодил може виконувати різні "трюки", достатньо покрутити будь-яку частину тіла в один бік, як вона вмить повертається на своє місце. Крокодил акробат виготовлений з ..
214 грн.
Місток LO-1
Дерев’яний еко конструктор "Місток" складається з 53 деталей різних форм. Іграшка зроблена з екологічно чистого дерева: явір та частково бук, забарвлена фарбами на водній основі. Іграшка розвиває логіку та дрібну моторику. Прекрасний конструктор який зацікавить будь-яку дитину - голов..
598 грн.
Машинка-каталка LK-5
Красива оригінальна каталочка "Машинка" стане улюбленою іграшкою малюка, адже каталочку можна тягнути мотузочкою за собою чи просто тримати ручкою за машинку. Каталка виготовлена з міцного карпатського бука та явора. Має великі масивні колеса, тому міцно стоїть на землі і не перевертаєтьс..
230 грн.
Мотоцикл girl-чоппер LМ-1
Сучасна українська дерев’яна еко іграшка. Деталі мотоцикла-чопера виготовлені з твердих порід дерева та кріпляться на магнітах, їх можна використовувати безліч разів, тому конструктор швидко не набридає. У комплекті 58 деталей, які забарвлені якісними натуральними німецькими фарбами. ..
440 грн.
Орнамента LR-2
Дерев`яна іграшка мозаїка виготовлена з екологічно чистого дерева, забарвлена фарбою на водній основі. Іграшка розвиває логічне мислення, моторику рук та знайомить з кольорами. Рекомендована для дітей віком від 18 місяців. Кількість деталей - 95шт. Розміри: 280*215*30мм. ..
325 грн.
Ослик акробат LA-5
Іграшка з дерев’яними фігурками різної форми, закріплених між собою міцною резинкою. Резинка міцна на розтягування, тому ослик може виконувати різні "трюки", достатньо покрутити будь-яку частину тіла в один бік, як вона вмить повертається на своє місце. Ослик акробат виготовлений з твердо..
136 грн.
Песик-каталка LK-1
Красива оригінальна каталочка "Песик" стане улюбленою іграшкою малюка, адже каталочку можна тягнути мотузочкою за собою чи просто тримати ручкою за песика. Каталка виготовлена з міцного карпатського бука та явора. Має великі масивні колеса, тому міцно стоїть на землі і не перевертається. ..
169 грн.
Поїзд LР-1
Дерев’яний поїзд з вагончиками обов’язково сподобається будь-якому малюку. Деталями поїзда можна гратися окремо, вони знімаються з вагонів. До вагонів деталі кріпляться за допомогою магнітів, тому не падають при грі. Іграшка спрямована на розвиток моторики рук, сприйняття геометричних фор..
490 грн.